KK II. Sz Belgyógyászati Klinika és Nephrológiai Centrum

Nyomtatóbarát változatPDF változat

 

 
Kancellária szakterületek Központi referens Telefon E-mail
EGI - általános kérdések Vasné Hegedüs Zsuzsanna 33185 hegedus.zsuzsanna@pte.hu
EGI - klinikai gazdasági referensek koordinációja, gazdasági beszámolók, elemzések készítése Fórizsné Gratz Bettina 33012 gratz.bettina@pte.hu
EGI EBO - Aktív fekvő, krónikus, rehabilitáció, Új eljárás, többlet kapacitás Pónusz Róbert 33052 ponusz.robert@pte.hu
EGI EBO - Eljárás és eszköz finanszírozás Bancsics Krisztina 33044 bancsics.krisztina@pte.hu
EGI EBO - Eljárás és eszköz finanszírozás Völgyesi Zita 33043 volgyesi.zita@pte.hu
EGI EBO - Járóbeteg, labor, PCR szakellátás (Aktív fekvő, krónikus, rehabilitáció) Fias Andrea 33041 fias.andrea@pte.hu
EGI EBO - Orvosjelentés, medsol jogosultság Horváthné Hock Henriette 33042 hock.henriette@pte.hu
EGI EBO - Tételes gyógyszer, várólista Szepe-Dull Zsófia 33046 dull.zsofia@pte.hu
EGI EGF - Beszerzési és közbeszerzési folyamatok támogatása Farkas Bernadett 33187 farkas.bernadett@pte.hu
EGI EGF - Egészségügyi kontrolling, keret- és költségvetésmenedzsment Herczeg Zsuzsanna 33707 herczeg.zsuzsanna@pte.hu
Humánpolitikai Igazgatóság Mezei Brigitta 28743 mezei.brigitta@pte.hu
Informatikai Igazgatóság Pajor Zoltánné  36400 pajorne.eva@pte.hu
Informatikai Igazgatóság - hibabejelentés  Informatikai Ügyfélszolgálat 36006 sd@pte.hu
KH - 650 Jubileumi Iroda Dr. Than Alexandra 20107 than.alexandra@pte.hu
KH - Jogi Főosztály dr. Vicze-Iván Viktória 20103 vicze-ivan.viktoria@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - egyetemi cégek, gazdasági társaságok, alapítványok, egyesületek Dr. Pallosné dr. Deák Edit 20102 deak.edit@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - munkáltatói kölcsönök Dr. Pintér Szilvia 20105 pinter.szilvia@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - munkaügy Dr. Bosnyák Dalma 20107 bosnyak.dalma@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - szakmai gyakorlat Dr. Pintér Szilvia 20105 pinter.szilvia@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - tanulmányi és fegyelmi ügyek Dr. Umstädter Gábor 20105 umstadter.gabor@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - vagyonkezelési szerződések Dr. Pál Szabina 20103 pal.szabina@pte.hu
KH - Jogi Főosztály - végrehajtás, hátralékkezelés Dr. Pál Dániel 20104 pal.daniel@pte.hu
Közbeszerzési Igazgatóság Horváth Zsuzsa 21119 horvath.zsuzsa@pte.hu
MSZI - beszerzés Berta Benigna 22236 berta.benigna@pte.hu
MSZI - létesítményüzemeltetés Takács Balázs 30/527-4301; 24201 takacs.balazs@pte.hu
MSZI - vagyongazdálkodás, beruházás Kis Jakab Zoltán 21114 kis-jakab.zoltan@pte.hu
Pályázatmenedzsment és Innovációs Igazgatóság Nagy Eszter 18550 nagy.eszter2@pte.hu